אם תרצו לפגוש את הכורדיה בעמק התימנים או לגלגל עלי גפן עם נשות שרפאת, ללמוד על רזי הטשולנט של העם היהודי או להיכנס לחדרי החדרים של משפחה חרדית, בוודאי תשמחו לשמוע על הנשים הירושלמיות שלנו, שכל אחת בדרכה פותחת צוהר לעולמה ומארחת קבוצות בביתה.

האירוח הביתי כולל מפגשים או סדנאות, של שעה וחצי עד חצי יום, כיבוד קל או ארוחות מפנקות והיכרות מקרוב עם הנשים הירושלמיות מתוך מגוון של כ 60 בתים – חילוניות, חרדיות, דתיות לאומיות וערביות. זו גם הזדמנות להיחשף לעולמן וליצירתן העשירה והמגוונת של אומניות בביתן ובבית מלאכתן הירושלמי.

חווית האירוח הביתי היא חלק מהמגמה העולמית של "תיירות חברתית" שבה ניתן "להציץ" לעולמות של מקומיים ואפילו שכנים, לטעום ולהכיר מקרוב פולקלור,אמנות, תרבות, וסיפורי חיים.

"נשים וסיפורים בירושלים" הינה יוזמה של יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה ,אורלי בן אהרון, ומובל ע"י מינהל תרבות ופנאי בעיריית ירושלים. היוזמה נולדה מתוך הבנת צרכי תעשיית התיירות – בתיירות פנים ובתיירות הנכנסת, ובשילוב עם הרצון לייצר מקורות הכנסה לנשות העיר.

הביקור מתאים למשפחות וקבוצות, הנשים מארחות בשפות שונות ביניהן: עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית, ספרדית, גרמנית וערבית.

תוצרת הנשים

חיה וייט – גלריה לציורי אקוורל מקוריים

בבית המארח CASA TOUSON מתקיימות סדנאות אמנות בהנחיית האמנית שנינה טאוסון וסדנאות קולינריה בהנחיית השף שאול טאוסון. ניתן לרכוש סדנאות כולל אירוח, וגם סדנאות מקוונות און ליין.

מוצרים טבעיים מבית TOUSON על בסיס פרופוליס לריפוי ומניעה. משלוחים לכל הארץ וגם לחו"ל.

מכירה מיוחדת של חפצי אמנות מעוצבים בתחרת קרטון או בעיסת נייר, כתובות נישואין מעוטרות בעיצוב אישי, ציורים בסגנון מעוטר או קישוטים עם אפשרות להזמנה אישית

אריחי קרמיקה מצוירים בשלל צבעים וסגנונות.
מקבלת גם הזמנות בהתאמה אישית.
מוזמנים ליצור קשר 052-3526995

ציורי שמן אוריגינלים, כולל נופים, דיוקנים ואבסטרקט. גם הדפסים איכותיים. כדאי לבקר!

מכירת כלי קרמיקה מיוחדים. חוגים וסדנאות

רוח ואדמה: שושנה בכר מארחת בסגנון צרפתי ומקיימת גם פעילויות, טיולים, מוצרים וסדנאות עם תוכן מיוחד כמו סדנת ריפוי בלחיצה בנקודות בידיים, סיורים בצפון ירושלים עם דגש על הפעלת הדמיון, וגם שמן זית 100% מזן סורי העובר כבישה במקום באיכות גבוהה ובסוגים המשתנים לפי סוג האדמה.

בקרוב יתווספו חנויות נוספות...